Categories
Apartments

Bonbon 3 One Bedroom Balcony Apartment (38 euro/ 4500 All)

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen and Balcony

Maximum 3 Guests – Maximum per 3 Persona

Ju prezantojme me Apartamentin i madhesise 1+1 e cila posedon nje krevat dopio , nje tek edhe nje divan qe hapet ne guzhine. Apartamenti eshte me vendodhje ne nje pallat te sapo ndertuar prane rruges se barrikadave ose shkolla sami frashri , eshte i bollshem dhe ka te gjitha kushtet per qendrime afatshkurter edhe afatgjate., Pe rezervime ju lutem te na kontaktoni

We present you with the Apartment of size 1 + 1 which has a double bed, one single and a sofa which can be a bed also. The apartment is located in a newly built building near the the Sami frashri school, it is spacious and has all the conditions for short and long term stays. For reservations please contact us

Categories
Apartments

BonBon 2 Studio Apartment (3700 ALL / 30 EUR per night)

(3700 ALL / 30 EUR per night) Studio Apartment

Maximum 2 Guests – Maximum per 2 Persona

Ju prezantojme me Apartamentin i madhesise garsoniere ose studio apartament i cili ndodhet ne nje pallat te ri prane shkolles sami frashri . Apartamenti eshte interesant dhe ideal per nje cift ose nje person. mobilimi dhe cdo pajisje ne apartament eshte i investuar se fundmi.

.

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

We present a studio apartment bonbon located very near by skenderbeg squire and the main boulevard of Tirana. The Apartment is brand new cozy and modern. is perfect for a couple or single person.

Categories
Apartments

BonBon 1 Apartment (4500 ALL / 38 EUR per night)

(4500 ALL / 38 EUR per night)

(For 3- 4 Guests price is 40 euros per night)

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen

Maximum 4 Guests – Maximum per 4 Persona

Ju prezantojme me Apartamentin i madhesise 1+1 e cila posedon nje krevat dopio , nje tek edhe nje divan qe hapet ne guzhine. Apartamenti eshte me vendodhje ne nje pallat te sapo ndertuar prane rruges se barrikadave ose shkolla sami frashri , eshte i bollshem dhe ka te gjitha kushtet per qendrime afatshkurter edhe afatgjate., Pe rezervime ju lutem te na kontaktoni

.

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

We present you with the Apartment of size 1 + 1 which has a double bed, one single and a sofa which can be a bed also. The apartment is located in a newly built building near the the Sami frashri school, it is spacious and has all the conditions for short and long term stays. For reservations please contact us

Categories
Apartments

Le Bon Studio Apartment (4300ALL / 35 EUR per night)

(4300ALL / 35 EUR per night) Apartment one bedroom , one Living room and kitchen

Maximum 2 Guests – Maximum per 2 Persona

Ju prezantojme me Apartamentin i madhesise sdutio ose garsoniere me vendodhje tek kryqezimi i Ministris drejtesise. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ndertuar ne vitin 2021 dhe konsiderohet modern dhe i rehatshem per nje cift. Perbehet nga nje dhome ndenje se bashku me nje guzhine e cila posedon sobe lavastovilje dhe mobilje moderne. Gjithashtu ne apartament ndodhet nje dhome gjumi me krevat dopio. Nese doni te shijoni nje qendrim afatshkurter ose afatgjat ne Tirane ky apartament eshte zgjidhja ideale

.

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

We introduce you to the studio or Apartment located at the intersection of the Minister of Justice. The apartment is located on the third floor of a building built in 2021 and is considered modern and comfortable for a couple. It consists of a living room together with a kitchen which has dishwasher stoves and modern furniture. Also in the apartment there is a bedroom with a double bed. If you want to enjoy a short or long term stay in Tirana this apartment is the ideal solution.

Categories
Apartments

Piazza Studio Apartment (3500 ALL / 28 EUR per night)

(3500 ALL / 28 EUR per night) Studio Apartment

Maximum per 2 Persons

Ju prezantojme me Studio Apartamentin me vendodhje mbrapa muzeut Nacional te Tiranes ose prane bar restorant Piazza. Apartamenti eshte dizenjuar per nje qendrim afatshkurter apo edhe afatgjate per 1 deri ne 2 persona. Perbeht nga nje Ambeint me Krevat dobio nje tv , Kondicioner nje guzhin minimaliste me frogorifer pianur edhe mjete gatimi te thjesht. Banjo eshte rinovuar se fundmi me pllaka te reja si edhe me ndricim Led.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste me ashensor te nje ndertese relativisht te re. nese jeni te interesuar per rezervim na kontaktoni. per me shume shikoni fotot me posht.

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

We present to you our cozy Studio apartment located very near the city center. The apartment is designed to be a minimalistic and cozy space that is ideal for 1 or 2 Guests. If you are on a work trip, a tourist visiting our beautiful city, or simply wanting to avoid hotels, this is the place for you. Our simple touches and detailed furnishing will make you feel at home. You also have all the city’s checkpoints within a 2-10 min walk away.

The apartment is organized in a Living room which is also a bedroom one kitchenette, and 1 bathroom. quiet neighborhood will bring you peace of mind’s

Categories
Apartments

Flora 1 (4300 ALL / 35 EUR per night) Kafe Flora


(4300 ALL / 35 EUR per night) Apartment one bedroom , one Living room one kitchen

For 2 guests is 35 euros and for 3 guests is 40 euros

Mirësevini në këtë Apartament interesant i cili ndodhet në Qendrën historike të Tiranës (vetëm 3 minuta ecje në këmbë nga Sheshi Skenderbeg).Apartamenti ndodhet në katin e pare të një pallati pranë rrugës më të rëndësishme në Tiranë të quajtur “Rruga e Durrësit”.Ka afër një stacion autobusi, Super Market, zyrë këmbimi, bare, restorante.. Apartamenti ndodhet në katin e pare të një ish-ndërtese diktature (brenda shumë e sigurt dhe shumë e qetë). Nuk ka ashensor në ndërtesë por banesa është shumë e rehatshme dhe e pastër për një maksimum prej 3 personash.

Ne cmimin e Lartpermendur perfshihet Uji i nxehte , Pagesa elektrike , interneti , taksat vendore, Televizori me kanale shqiptare dhe te huaja. Nga ana e mjeteve, Keni te gjitha mjetet pe gatim, Guzhine, Sobe , Pianure. Keni te perfshira carcafe te paster , peshqira shampo edhe letra higjenike.

Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje , nje dhome gjumi , nje guzhine dhe nje banjo. bashk me nje ballkon nga krahu i rruges se durresit

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

Welcome to this interesting Apartment which is situated in the historical Center of Tirana (only 3 minutes walking time from Skenderbeg Square).
The Apartment is on the 1st Floor of one Building beside the most important street in Tirana called “Durresi Street”. There is a Bus station, Super Market, Exchange office, Bars, restaurants nearby. .The apartment is made of one Livingroom one bedroom one kitchen and one bathroom. there is also a balcony

The space
The Mentioned Price includes , Hot Water, Electricity , Local Taxes, Tv stations, Internet WIFI. There is Kitchen oven, all the kitchen amenities for cooking. You have also Clean Towels shampoo , washing machine..Categories
Apartments

Flora 2 (3500ALL / 28 EUR per night) Kafe Flora


(3500ALL / 28 EUR per night)

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen

Maximum 3 Guests – Maximum per 3 Persona

Mirësevini në këtë Apartament interesant i cili ndodhet në Qendrën historike të Tiranës (vetëm 3 minuta ecje në këmbë nga Sheshi Skenderbeg).Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati pranë rrugës më të rëndësishme në Tiranë të quajtur “Rruga e Durrësit”.Ka afër një stacion autobusi, Super Market, zyrë këmbimi, bare, restorante.. Ne cmimin e Lartpermendur perfshihet Uji i nxehte , Pagesa elektrike , interneti , taksat vendore, Televizori me kanale shqiptare dhe te huaja. Nga ana e mjeteve, Keni te gjitha mjetet pe gatim, Guzhine, Sobe , Pianure. Keni te perfshira carcafe te paster , peshqira shampo edhe letra higjenike, nese rezervoni me shume se nje jave do keni extra peshqire si dhe pastrim nga pastruese te perfshire ne cmim. Ne lagje keni mundesi per Parkim publik nese gjeni vend te lire. nese jo keni Parkim privat me pagese

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

Welcome to this interesting Apartment which is situated in the historical Center of Tirana (only 3 minutes walking time from Skenderbeg Square).
The Apartment is on the Second Floor of one Building beside the most important street in Tirana called “Durresi Street”.
There is a Bus station, Super Market, Exchange office, Bars, restaurants nearby.

The space
The Mentioned Price includes , Hot Water, Electricity , Local Taxes, Tv stations, Internet WIFI. There is Kitchen oven, all the kitchen amenities for cooking. You have also Clean Towels shampoo , washing machine, if you book more then one week you have also Cleaning service included free of charge..Categories
Apartments

Flora 5 (4500 ALL/38 EUR night) Kafe Flora

(45000 ALL/38 EUR night)

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen and one balcony

for 3 guests is 43 euros

Mirësevini në këtë Apartament interesant i cili ndodhet në Qendrën historike të Tiranës (vetëm 3 minuta ecje në këmbë nga Sheshi Skenderbeg).Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati pranë rrugës më të rëndësishme në Tiranë të quajtur “Rruga e Durrësit”.Ka afër një stacion autobusi, Super Market, zyrë këmbimi, bare, restorante. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një ndertese buze rruges se durresit afer kafe flores, me nje kapacitet prej 1 deri ne 3 persona

Hapsira

Ne cmimin e Lart permendur perfshihet Uji i nxehte , Pagesa elektrike , interneti , taksat vendore, Televizori me kanale shqiptare dhe te huaja. Nga ana e mjeteve, Keni te gjitha mjetet pe gatim, Guzhine, Sobe , Pianure. Keni te perfshira carcafe te paster , peshqira shampo edhe letra higjenike, Ne lagje keni mundesi per Parkim publik nese gjeni vend te lire. nese jo keni Parkim privat me pagese

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

Welcome to this interesting Apartment which is situated in the historical Center of Tirana (only 3 minutes walking time from Skenderbeg Square).
The Apartment is on the 4th Floor of one Building beside the most important street in Tirana called “Durresi Street”.
There is a Bus station, Super Market, Exchange office, Bars, restaurants nearby.

The space
The Mentioned Price includes , Hot Water, Electricity , Local Taxes, Tv stations, Internet WIFI. There is Kitchen oven, all the kitchen amenities for cooking. You have also Clean Towels shampoo , washing machine.

Categories
Apartments

Modern Central Apartment(4800ALL / 40 EUR per night) Sheshi Skenderbej

(4600ALL / 39 EUR per night)

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen and Balcony

Maximum 3 Guests – Maximum per 3 Persona

Moderne dhe komode, e rinovuar së fundmi dhe me një pamje mahnitëse të qytetit, apartamenti ndodhet në një zonë të gjelbër të qetë dhe qendrore të Tiranës. Apartamenti ofron një krevat dopio, AC, një TV me ekran të sheshtë, frigorifer, lavatriçe, WIFI Apartamenti eshte ne katin e 5-te. Rezidenca është më pak se 50 sekonda në këmbë nga Sheshi i Skënderbej. Vendndodhja eshte perfekte nëse doni të keni një apartament qendror modern

Hapsira

Hapësira është Më shumë se e mjaftueshme për një çift ose 3 persona dhe ofron të gjitha lehtësitë që mund t’ju nevojiten për të shijuar një qëndrim afatgjatë ose afatshkurtër

Qasja e vizitorëve

Eshtë shumë e lehtë për vizitorët sepse godina ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara në Tiranë, shumë pranë nga qendra historike. .Ne cmimin e Lart permendur perfshihet Uji i nxehte , Pagesa elektrike , interneti , taksat vendore, Televizori me kanale shqiptare dhe te huaja. Nga ana e mjeteve, Keni te gjitha mjetet pe gatim, Guzhine, Sobe , Pianure. Keni te perfshira carcafe te paster , peshqira shampo edhe letra higjenike, nese rezervoni me shume se nje jave do keni extra peshqire si dhe pastrim nga pastruese te perfshire ne cmim. Ne lagje keni mundesi per Parkim publik nese gjeni vend te lire. nese jo keni Parkim privat me pagese

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

Modern and cozy, recently renovated and with an amazing city view, the apartment is located in a quiet and central green area of Tirana. The apartment offers a double bed, AC, a flat-screen smart TV, fridge, microwave, washing machine, WIFI .The apartment is in the 5th floor. The residence is less than 50 seconds walking distance from Skanderbeg’s Square. Its the Prefect Location if you want to have a central Capital Modern Apartment

The space
The space is More then Enough for one couple or 3 people and offers all the amenities you may need to enjoy a long-term or short term stay

The Mentioned Price includes , Hot Water, Electricity , Local Taxes, Tv stations, Internet WIFI. There is Kitchen oven, all the kitchen amenities for cooking. You have also Clean Towels shampoo , washing machine, if you book more then one week you have also Cleaning service included free of charge..

Categories
Apartments

Cute Studio Apartment (3500 ALL / 28 EUR per night) Shkolla Sami Frashri

(3500 ALL / 28 EUR per night)

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen

Maximum 3 Guests – Maximum per 3 Persona

Apartment. ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes , ne zonen e Rugges se barrikatave , shume prane shkolles sami frashri si dhe qendres historike te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese ne nje lagje te qete, eshte i formuar nga nje ambien ndenje ngrenie dhe me nje pjese hapsire per te fjetur e cila ka nje ndarje interesante. Eshte nje ambient perfekt per 2 deri ne 3 veta si dhe mund te ofrohet me cmim ekonomik per qendrimet afatgjate. Ne cmimin e Lart permendur perfshihet Uji i nxehte , Pagesa elektrike , interneti , taksat vendore, Televizori me kanale shqiptare dhe te huaja. Nga ana e mjeteve, Keni te gjitha mjetet pe gatim, Guzhine, Sobe , Pianure. Keni te perfshira carcafe te paster , peshqira shampo edhe letra higjenike,

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

This is a Perfect Cozy and relaxing Studio Apartment located in one of the most frequented Areas of Tirana only 5 minutes Walking distance from the Historical Center. The Apartment is on the second floor of a modern Building. There is also Elevator Available. There are all the Amenities included for short term and long terms stays. There is Cable TV, Wifi Internet Hot water air conditioner and heater.

The space
The space is Perfect for 2 or 3 People. Family or friends. There are included or the amenities that you need for long and short term stays.

The Mentioned Price includes , Hot Water, Electricity , Local Taxes, Tv stations, Internet Wifi. There is Kitchen oven, all the kitchen amenities for cooking. You have also Clean Towels shampoo , washing machine, if you book more then one week you have also Cleaning service included free of charge..