Le Bon Studio Apartment (4300 ALL / 35 EUR per night)

Contact us for this property.

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen

Maximum 2 Guests – Maximum per 2 Persona

Ju prezantojme me Apartamentin i madhesise sdutio ose garsoniere me vendodhje tek kryqezimi i Ministris drejtesise. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ndertuar ne vitin 2021 dhe konsiderohet modern dhe i rehatshem per nje cift. Perbehet nga nje dhome ndenje se bashku me nje guzhine e cila posedon sobe lavastovilje dhe mobilje moderne. Gjithashtu ne apartament ndodhet nje dhome gjumi me krevat dopio. Nese doni te shijoni nje qendrim afatshkurter ose afatgjat ne Tirane ky apartament eshte zgjidhja ideale

.

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

We introduce you to the studio or Apartment located at the intersection of the Minister of Justice. The apartment is located on the third floor of a building built in 2021 and is considered modern and comfortable for a couple. It consists of a living room together with a kitchen which has dishwasher stoves and modern furniture. Also in the apartment there is a bedroom with a double bed. If you want to enjoy a short or long term stay in Tirana this apartment is the ideal solution.