BonBon 1 Apartment (4500 ALL / 38 EUR per night)

Contact us for this property.

(4500 ALL / 38 EUR per night)

(For 3- 4 Guests price is 40 euros per night)

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen

Maximum 4 Guests – Maximum per 4 Persona

Ju prezantojme me Apartamentin i madhesise 1+1 e cila posedon nje krevat dopio , nje tek edhe nje divan qe hapet ne guzhine. Apartamenti eshte me vendodhje ne nje pallat te sapo ndertuar prane rruges se barrikadave ose shkolla sami frashri , eshte i bollshem dhe ka te gjitha kushtet per qendrime afatshkurter edhe afatgjate., Pe rezervime ju lutem te na kontaktoni

.

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

We present you with the Apartment of size 1 + 1 which has a double bed, one single and a sofa which can be a bed also. The apartment is located in a newly built building near the the Sami frashri school, it is spacious and has all the conditions for short and long term stays. For reservations please contact us