BonBon 1 Apartment 4000 ALL

Contact us for this property.

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen

Maximum 3 Guests – Maximum per 3 Persona

(price for 3 guests is 4700 leke)

*Te gjitha cmimet e akomodimeve jane te paraqitura ne Lek dhe per pagesa ne valute te huaj do te perdoret kursi ditor i kembimit.

*Please note that all prices are based on Albanian Lek and will apply the daily exchange rate if you pay in other currencies.

One bedroom apartment Modern and cozy (including one double bed , one single bed and one sofa bed), recently renovated and with an amazing Location 3 minute walking distance from the Skanderbeg square . The apartment offers a double bed, 2 AC devices a flat-screen smart TV, fridge, WIFI . in the apartment you have included , clean towels, shampoo, kitchen tools.

Ju Prezantojme Apartamentin 1+1 me hapsire te bollshme per deri ne 4 veta (ka nje krevat dopio , nje krevat tek dhe nje divan qe hapet) prane shkolles sami frashri , i pozicionuar ne nje pallat te ri , Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka hyrje te vecante ne pallat, ka nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje te bollshme plus nje ballkon ,ne apartament perfshihet, peshqira te paster, shampo dhe sapun duarsh, mjete gatimi dhe smart smart TV me netflix dhe youtube (Kanalet e antenes nuk jane te perfshira)