Relax Apartments (3500 ALL / 28 EUR per night) Sigal Center

Contact us for this property.

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen and one balcony

Maximum 2 Guests – Maximum per 2 Persona

Ju Prezantojme me Relax Apartment i cili ndodhet shume prane Bulevardit zogi u pare , Ufo University dhe Sigal. Apartamenti eshte i dizenjuar per nje qendrim te rehatshem nje ditore ose edhe qendrime te gjata.Kapaciteti eshte perfekt per 1 deri ne 3 veta . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati residencial ka nje dhome ndenje dhe kuzhine dhe nje dhome gjumi , gjithashtu edhe nje ballkon te vogel , lagja eshte shume e qete por gjithahstu cdo atraksion Turistik ndodhet jo me shume se 5 minuta larg duke fulluar nga sheshi skenderbej , Pazari i ri, Muzeu nacional, Bulevardi i Tiranes Etj.


Ne cmimin e Lart permendur perfshihet Uji i nxehte , Pagesa elektrike , interneti , taksat vendore, Televizori me kanale shqiptare dhe te huaja. Nga ana e mjeteve, Keni te gjitha mjetet pe gatim, Guzhine, Sobe , Pianure. Keni te perfshira carcafe te paster , peshqira shampo edhe letra higjenike, nese rezervoni me shume se nje jave do keni extra peshqire si dhe pastrim nga pastruese te perfshire ne cmim. Ne lagje keni mundesi per Parkim publik nese gjeni vend te lire. nese jo keni Parkim privat me pagese

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

We present to you our cozy and very quiet apartment apartment located very near the city center and the main boulevard
The apartment is designed to be a minimalistic and cozy space that is ideal for 2 to 3 guests. If you are on a work trip, a tourist visiting our beautiful city, or simply wanting to avoid hotels, this is the place for you. Our simple touches and detailed furnishing will make you feel at home. You also have all the city’s checkpoints within a 3-10 min walk away.

The space
The Mentioned Price includes , Hot Water, Electricty , Local Taxes, Tv stations, Internet Wifi. There is Kitchen oven, all the kitchen amienities for cooking. You have also Clean Towels shampoo , washing machine, if you book more then one week you have also Cleaning service included free of charge.