Cute Studio Apartment 3500 ALL Shkolla Sami Frashri

Contact us for this property.

Apartment one bedroom , one Living room and kitchen

Maximum 3 Guests – Maximum per 3 Persona

Oraret e marrjes se celsit jane nga 13:30 deri ne 20:00 cdo dite

Orari Maksimal i Daljes eshte 11:00 paradite te dites se daljes

*Te gjitha cmimet e akomodimeve jane te paraqitura ne Lek dhe per pagesa ne valute te huaj do te perdoret kursi ditor i kembimit.

*Please note that all prices are based on Albanian Lek and will apply the daily exchange rate if you pay in other currencies.

Apartment. ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes , ne zonen e Rugges se barrikatave , shume prane shkolles sami frashri si dhe qendres historike te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese ne nje lagje te qete, eshte i formuar nga nje ambien ndenje ngrenie dhe me nje pjese hapsire per te fjetur e cila ka nje ndarje interesante. Eshte nje ambient perfekt per 2 deri ne 3 veta si dhe mund te ofrohet me cmim ekonomik per qendrimet afatgjate. Ne cmimin e Lart permendur perfshihet Uji i nxehte , Pagesa elektrike , interneti , taksat vendore, Televizori me kanale shqiptare dhe te huaja. Nga ana e mjeteve, Keni te gjitha mjetet pe gatim, Guzhine, Sobe , Pianure. Keni te perfshira carcafe te paster , peshqira shampo edhe letra higjenike,

Check in : Ora 13:30 (Minimum)

Check Out : Ora 11:00 (Maksimumi)

This is a Perfect Cozy and relaxing Studio Apartment located in one of the most frequented Areas of Tirana only 5 minutes Walking distance from the Historical Center. The Apartment is on the second floor of a modern Building. There is also Elevator Available. There are all the Amenities included for short term and long terms stays. There is Cable TV, Wifi Internet Hot water air conditioner and heater.

The space
The space is Perfect for 2 or 3 People. Family or friends. There are included or the amenities that you need for long and short term stays.

The Mentioned Price includes , Hot Water, Electricity , Local Taxes, Tv stations, Internet Wifi. There is Kitchen oven, all the kitchen amenities for cooking. You have also Clean Towels shampoo , washing machine, if you book more then one week you have also Cleaning service included free of charge..